Bosch Condens GC 5700i W 24 P + W 120-5 O1A

- Kompletní specifikace
- Související zboží9
Bosch Condens GC 5700i W 24 P + W 120-5 O1ADostupnost na dotaz57 590 Kč/ ks47 595 Kč bez DPH
Bosch CONDENS GC 5700i 24 P + W 120-5 O1A [CZ]
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Střední třída plynových kondnezačních kotlů, to jsou nové kotle Bosch řady 5700i. Tyto kondenzační plynové kotle vyplňují mezeru mezi rozpočtovými kotli řady 2300i a nejvyšší řadou kotlů řady 8700i. Podařilo se tak do jednoho výrobku umístit velmi kvalitní komponety, intuitivní ovládání s barevným displejem a to vše za rozumnou cenu! Špičkový hořák s modulací plamene pracuje v rozsahu výkonu 1:10 a navíc je připraven na provoz směsi zemního plynu a vodíku (H2). To znamená, že při plánované budoucí změně paliva z čistého zemního plynu na směs zemního plynu s vodíkem nebude potřeba měnit plynový kotel! Další neméně důležitou vlastností je vysoká energetická účinost vytápění 94% ve třídě A. Spolu s regulací Bosch (příslušenství) dosahuje dokonce třídy A+
Díky inovativní technoligii spalování je dosaženo neuvěřitelného poměru minimálního a maximálního výkonu 1:10. Jinými slovy kotle Bosch Condens dosahují maximální úspory v rozsahu výkonu od 10% do 100%. Dalším vylepšením prošla vnitřní elektronika kotle. Nyní je připravena ke komunikaci přes internet a zařízení tak bude možné ovládat pomocí mobilního telefonu. Mezi volitelné příslušenství umožňující komunkaci přes internet patří regulace s dotykovým displejem Bosch CT 200. Pro možnost připojení regulace Bosch CT 200 bezdrátově je kotel vybaven rozšiřujícím slotem pro umístění vysílače Easy Control RF Key ! Nadšeni budou i sevisní technici. Tak snadný přístup k vnitřním komponentům u žádného výrobku nenaleznou. Rychlost servisního zásahu tak šetří především Vaši peněženku.
URČENÍ PLYNOVÉHO KOTLE
Tento plynový kotel je vhodný pro malé i velké byty nebo rodinné domy. Svými malými rozměry a velmi nízkou hlučností nebude rušit v blízkosti obytných místností. Nabídne přitom dostatek výkonu pro skoro jakýkoliv dům.
ZPŮSOB OHŘEVU TEPLÉ VODY
Ohřev vody je řešen pomocí přídavného zásobníku vody ErP třídy A. Všechny potřebné komponenty včetně regulace jsou v kotli zabudovány. Stačí jen propojit kotel a zásobník vody pomocí dvou trubek či hadic. Čidlo teploty zásobníku je součástí dodávky.
ODKOUŘENÍ K TOMUTO KOTLI
Na výběr máme originální odkouření Junkers přes zeď domu kde spaliny vyvádíte přímo přes obvodovou zeď do boku, přes střechu domu kde se spaliny vyvádějí svisle přes střešní průchodku nebo lze využít zrušeného komínuod původního kotle a pomocí plastových trubek o průměru 80 mm vyvést spaliny nad střechu původním komínovým tělesem. Připojovací adaptér 80/125 mm součástí výrobku!

| Jmenovitý výkon topení | 3,4 - 25 kW (ohřev vody 29,4 kW) |
| Barva | Bílá |
| Smart montáž | ANO, stejné připojovací rozměry více než 50 let |
| Elektronická řídící jednotka Bosch Heatronic® | ANO HMI 700 |
| Spolupráce se solárními systémy Solarinside® | ANO s přídavnou regulací |
| PCL - plynulá regulace výkonu | ANO |
| Multifunkční displej | ANO, barevný |
| Diagnostika závad | ANO |
| Velmi tichý provoz | 45 dB |
| Třída účinnosti vytápění | A |
| třída NOx | NOx 6 |
| Čerpadlo | vestavné, vysoce úsporné s permanentním magnetem |
| Expanzní nádoba | ANO, vestavná 12 litrů |
| Celkový elektrický příkon | min. 13 (max. 110) W, 1W Stand by |
| Výška | 780 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 365 mm |
| Hmostnost bez obalu | 95 Kg |
| Výška zásobníku | 980 mm |
| Průměr zásobníku | 600 mm |
| ErP třída zásobníku | A |
| Objem zásobníku | 115 litrů |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Možnost přestavby na Propan | ANO |
| Připraveno na provoz na vodík H2 | ANO |
| Třída účinnosti | NOx 6 |
JUNKERS JE SOUČÁSTÍ SKUPINY BOSCH
Prohlédnout výrobky řady Condens |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci
























