Bosch CT 200 B (Black)

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží5
Bosch CT 200 B (Black)Skladem online. Odesíláme ihned7 190 Kč/ ks5 942 Kč bez DPH
Bosch CT 200 B (Black)
Chytrý týdenní prostorový regulátor teploty Bosch Easy Control určený pro kotle Junkers a Bosch s elektronikou Bosch Heatronic III a novější. Ovládání je velice jednoduché, podobá se menu v mobilních telefonech a je plně dotykové. Pro snažší komunikaci s uživatelem dokonce používá zadní podsvícení, jehož barva se mění v okamžiku, kdy regulátor přechází do jiného režimu (i při vzdálené správě) nebo když dojde k závadě na kotli - pak se rozvítí červeně. Ve spojení s kotli Junkers a Bosch zajišťuje plynulou regulaci výkonu a pomáhá tak udržet naprosto přesně nastavenou teplotu. Kromě týdenního programu pro vytápění lze nastavit i program na ohřev užitkové vody (ECO/COM). Samozřejmostí je zobrazení poruch kotle na podvíceném displeji. Zapojení lze provést pomocí dvoužilového kabelu a svorek B-B.
Důležitou funkcí regulátoru CT 200 je vzálená komunikace s uživatelem přes internet a mobilní aplikaci Easy Control (iOS i Android). Do sitě internet se připojuje pomocí WIFI.
Právě zde se projeví největší výhoda regulace Bosch. Veškerá komunikace do sítě internet probíhá přes zabezpečený server firmy Bosch. Z toho vyplívá vyšší cena regulace, jelikož si vlastně předplácíte doživotní službu vzdálené komunikace narozdíl od konkurenčích výrobců, kde komunikace probíhá přes veřejné a nezabezpečené servery a provoz bývá nespolehlivý nebo dotovaný zobrazováním reklam v aplikaci!
Navíc umí fungovat jako ekvitermní termostat. Teplotu venku si však nemusí měřit dalším čidlem (odpadá kabeláž). Zjišťuje si ji ze serveru počasi přes internet !
Regulátor lze doplnit o bezdrátové termostatické hlavice radiátorů, které umí přímo ovládat ! (související produkty)
TIP : můžete rovněž zakoupit celou sadu i s 3 hlavicemi za zvýhodněnou cenu zde.
Stránka věnovaná produktu zde.
- Vhodný pro kotle Junkers a Bosch : Cerapur Acu, Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Compact, Cerastar, Ceramini, Bosch GC 9000i, GC 8700i, GC 5300i, GC 5700i a GC 2300i.
- Pro elektrokotle Bosch Tronic Heat a starší plynové kotle s elektronikou Bosch Heatronic I a II za pomoci Adptéru Easy Control .
- Plynulá regulace výkonu nástěnných plynových kotlů vybavených jednotkou Bosch Heatronic III a novější.
- Velmi jednoduché použítí dotykem prstu.
- Rychlé nastavení za pomoci QR kódů
- Monitoring energie
- Přímé spojení se servisem přes aplikaci
- Možnost ovládání termostatických hlavic Bosch
- Možnost bezdrátového připojení s kotli Bosch GC 2300i, GC 8700i, GC 5300i a GC 5700i (příslušenství KEY K 20 RF)
| Barva | Lesklá černá |
| Výška | 145 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Jmenovité napětí | 10 - 24 V DC |
| Připojení regulátoru | Dvoudrátová sběrnice EMS |
| Rozsah regulace teploty | 5°C - 30°C |
| Maximální telota prostoru | 50°C |
| Krytí | IP 20 |
| Rezerva chodu při výpadku napájení | > 4h |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Prohlédnout regulaci Easy Control |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci


























