Regulátor Bosch CR 120

- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Regulátor Bosch CR 120Skladem online. Odesíláme ihned3 890 Kč3 215 Kč bez DPH
Prostorový regulátor teploty 1 topného okruhu určený pro kotle Junkers a Bosch s elektronikou Bosch Heatronic. Ovládání je velice jednoduché, podobá se menu v mobilních telefonech. Ve spojení s kotli Junkers a Bosch zajišťuje plynulou regulaci výkonu a pomáhá tak udržet naprosto přesně nastavenou teplotu. Kromě týdenního programu pro vytápění lze nastavit i program na ohřev užitkové vody (ECO/COM). Nastavit můžete 6 spínacích bodů denně. Samozřejmostí je zobrazení poruch kotle na grafickém a barevném displeji. Zapojení lze provést pomocí dvoužilového kabelu a svorek B-B. Menu regulátoru je v českém jazyce!
- Vhodný pro kotle Junkers Ceraclass Excellence, Cerastar, Ceraclass Acu / Acu Comfort, Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Compact, Suprapur a Bosch Condens.
- Plynulá regulace výkonu nástěnných plynových kotlů vybavených jednotkou Bosch Heatronic
- Dotykové ovládání na barevném LCD 2,4"
- Montáž mimo kotel (nelze vestavět do panelu kotle)
- Lze používat jako ekvitermní regulátor - nutno dokoupit čidlo AF (7716780263)
Regulátor CR 120 nahrazuje model CW 100 a CR 100
| Barva | Lesklá bílá |
| Výška | 116 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 21 mm |
| Jmenovité napětí | 10 - 24 V DC |
| Připojení regulátoru | Dvoudrátová sběrnice EMS 2 |
| Rozsah regulace teploty | 5°C - 30°C |
| Maximální telota prostoru | 50°C |
| Krytí | IP 20 |
| LCD | 2,4" barevný |
| Ovládání | dotykové |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci













