Regulátor Bosch KCR 110 RF

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží2
Regulátor Bosch KCR 110 RFSkladem online. Odesíláme ihned5 490 Kč/ ks4 537 Kč bez DPH
Bosch KCR 110 RF
Zcela nový BEZDRÁTOVÝ týdenní prostorový regulátor teploty určený pro kotle Bosch s elektronikou Bosch Heatronic a rozšiřujícím slotem. Ovládání je velice jednoduché, podobá se menu v mobilních telefonech. Ve spojení s kotli Bosch zajišťuje plynulou regulaci výkonu a pomáhá tak udržet naprosto přesně nastavenou teplotu. Nastavit můžete 6 spínacích bodů denně. Vysílací jednotka se zasouvá přímo do slotu kotle a pracuje na klasické frekvenci 868 MHz. Životnost baterií v regulátoru je 2 roky. Regulaci lze rozšířit o venkovní čidlo a pracovat v ekvitermném režimu (volitelné příslušenství).
- Vhodný pro kotle Bosch Condens GC 2300i, GC 8700i, GC 8300i, GC 5300i a GC 5700i.
- Plynulá regulace výkonu nástěnných plynových kotlů vybavených jednotkou Bosch Heatronic a slotem pro RF KEY.
- Velmi jednoduché použítí, pouze otáčením kolečka se mění teplota v místnosti.
| Barva | Lesklá bílá |
| Výška | 95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Jmenovité napětí | 10 - 24 V DC |
| Připojení regulátoru | Vysílač do slotu kotle |
| Rozsah regulace teploty | 5°C - 30°C |
| Maximální telota prostoru | 50°C |
| Krytí | IP 20 |
| Napájení - přijímač / vysílač | Tužkové AA baterie / z kotle |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci














