Bosch GC 5300i WT 24/48

- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Bosch GC 5300i WT 24/48Skladem distribuční sklad. Odesíláme do 48 hodin53 990 Kč/ ks44 620 Kč bez DPH
BOSCH GC 5300i WT 24/48 [CZ]
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Požadujete velmi kvalitní kondenzační kotel s ohřevem vody? Právě pro vás je připraven tento výrobek s inegrovaným zásobníkem vody. Předností tohoto kotle je jeho malý rozměr a dostatek výkonu i užitkové vody. Samozřejmostí je dosažení úspor za energie až 25%! Zajímavý je tento výrobek tím, že vestavěný zásobník vody je tvořen nerezovou nádobou s klasickým, trubkovým způsobem ohřevu vody. Nehrozí tak poškození důležitých komponent v případě, že je kotel umístěn v místech s tvrdou vodu. O bezpečnost a spolehlivost provozu se stará mikroprocesorová řídící jednotka Bosch HMI 300 s LCD diplejem, kterou lze dále doplnit o prostorovou regulaci, či velmi úsporný ekvitermní regulátor. V případě poruchy kotle již nemusíte hledat závadu, přehledný displej Vás o závadě informuje buď pomocí číselného kódu na panelu kotle nebo přímo popisem závady a návodem na odtsranění na prosotorovém regulátoru. Odvod spalin je veden pomocí ventilátoru přes obvodovou zeď nebo střechu domu.
CHYTRÉ ŘEŠENÍ OD BOSCH
Tento výrobek je vybaven rozšiřujícím slotem pro umístění bezdrátového vysílače Easy Control RF KEY. Lze tak snadno bezdrátově připojit regulaci Bosch CT 200 a ovládat tak kotel pomocí mobilní aplikace v telefonu!
URČENÍ PLYNOVÉHO KOTLE
Tento plynový kotel je vhodný pro velké byty nebo rodinné domy a to zejména v místech s tvrdou vodou. Svými malými rozměry a velmi nízkou hlučností nebude rušit v blízkosti obytných místností. Nabídne přitom dostatek výkonu pro skoro jakýkoliv dům.
ZPŮSOB OHŘEVU TEPLÉ VODY
Ohřev vody je řešen za pomoci nerezového zásobníku s topnou spirálou o objemu 48 litrů.
ODKOUŘENÍ K TOMUTO KOTLI
Na výběr máme originální odkouření Junkers přes zeď domu kde spaliny vyvádíte přímo přes obvodovou zeď do boku, přes střechu domu kde se spaliny vyvádějí svisle přes střešní průchodku nebo lze využít zrušeného komínu od původního kotle a pomocí plastových trubek o průměru 80 mm vyvést spaliny nad střechu původním komínovým tělesem. Adaptér připojení odtahu spalin 80/125 mm je součástí kotle.

| Jmenovitý výkon topení | 3 - 24 kW |
| Jmenovitý výkon ohřev vody | 3 - 30 kW |
| Elektronická řídící jednotka Bosch Heatronic® | ANO, HMI 300 |
| Spolupráce se solárními systémy Solarinside® | ANO |
| Režim ECO/COM - mikro akumulátor | NE |
| Jednoduchá obsluha a údržba | ANO Přehledný LCD |
| PCL - plynulá regulace výkonu | ANO |
| Multifunkční displej | ANO |
| Diagnostika závad | ANO |
| Velmi tichý provoz | 43 dB |
| Třída účinnosti vytápění | A |
| Třída účinnosti ohřevu vody | A |
| třída NOx | NOx 6 |
| Způsob ohřevu vody v zásobníku | Klasická topná spirála nabíjená otopnou vodou |
| Objem vody zásobníku | 48 litrů, Nerezový |
| Množství kondenzátu při plném výkonu | 1,7 litrů za hodinu |
| Výška | 900 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 509 mm |
| Hmotnost bez obalu | 62 Kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Prohlédnout výrobky řady Condens |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci





















