Bosch Condens GC 1200 W 24 C - AKCE!!

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží7
Bosch Condens GC 1200 W 24 C - AKCE!!Skladem distribuční sklad. Odesíláme do 48 hodin34 590 Kč/ ks28 587 Kč bez DPH
Plynový kondenzační kotel Bosch Condens GC 1200 W 24 C [CZ]
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Velmi kvalitní výrobek a navíc za rozumnou cenu, to je nový kondenzační kotel Bosch Condens GC 1200 W 24 C s průtokovým ohřevem vody a NEREZOVÝM výměníkem. Novinka doplňuje velmi uspěšnou řadu kotlů Bosch Condens o cenově přijatelný, ale stejně špičkový a efektivní kotel, jehož největší předností je tichý provoz a malé rozměry. Ty jej předurčují pro menší byty, kde není místa zrovna nazbyt. Navíc nevadí umístění kotle blízko obytných místností, jelikož je téměř bezhlučný. Avšak nejen rozměry a nízkou hlučností je tento kotel vyjímečný. Díky speciálnímu hořáku se podařilo docílit neuvěřitelného rozsahu výkonu 5,8 - 26,3 kW. V celém tomto rozsahu Vám kotel GC 1200 W nabídne efektivní a úsporné vytápění a ohřev vody. Samozřejmostí je použití kvalitních a prověřených komponent značky Bosch a ověřené ovládací elektroniky Bosch Heatronic®. Ovládání je tak jednoduché, že jej zvládnete i bez návodu k obsluze !
Nezapomeňte prosím, že kondenzační kotel vyžaduje speciální odkouření nebo alespoň adaptér odkouření (pokud použijete odkouření jiného výrobce).
URČENÍ PLYNOVÉHO KOTLE
Tento plynový kotel je vhodný pro malé i velké byty nebo rodinné domy. Svými malými rozměry a velmi nízkou hlučností nebude rušit v blízkosti obytných místností. Nabídne přitom dostatek výkonu pro skoro jakýkoliv dům.
ZPŮSOB OHŘEVU TEPLÉ VODY
Ohřev vody je řešen průtokovým způsobem. To mimo jiné znamená, že teplá voda je ohřívána v okamžiku, kdy ji začnete odebírat. Tento způsob ohřevu Vám zajistí nekonečné množství teplé vody kdykoliv ji potřebujete. Zároveň je tento způsob ohřevu nejúspornější, jelikož se nemusí voda připravovat do zásoby jako je tomu u bojlerů. Platíte tak jen za ohřátí té vody, kterou právě odebíráte.
ODKOUŘENÍ K TOMUTO KOTLI
Na výběr máme originální odkouření Bosch přes zeď domu, kde spaliny vyvádíte přímo přes obvodovou zeď do boku, přes střechu domu kde se spaliny vyvádějí svisle přes střešní průchodku nebo lze využít zrušeného komínu od původního kotle a pomocí plastových trubek o průměru 60 mm nebo 80 mm vyvést spaliny nad střechu původním komínovým tělesem. Tento kotel dovoluje odkouření podle zvoleného průměru: 80/125mm - 15m, 60/100mm - 10m
| Jmenovitý výkon topení | 5,8 - 26,3 kW |
| Elektronická řídící jednotka Bosch Heatronic® | ANO, UI 300 R s volícími tlačítky, nedisponuje slotem pro bezdrátovou regulaci! |
| Stejné připojovací rozměry se staršími kotli | NE |
| Vestavná ekvitermní regulace | NE |
| Bezkonkurenční komfort přípravy vody | 11,1 L/min. (40 °C), 3 hvězdičky dle EN 13203 |
| PCL - plynulá regulace výkonu | ANO |
| Multifunkční displej | ANO |
| Diagnostika závad | ANO |
| Velmi tichý provoz | 52 dB |
| Třída účinnosti vytápění | A (A+ s ekvitermní regulací) |
| Třída účinnosti ohřevu vody | A |
| Materiál výměníku | NEREZ |
| Krytí el. | IP X4D |
| Celkový elektrický příkon | 112 W |
| Výška | 670 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Hloubka | 284 mm |
| Hmotnost bez obalu | 29 Kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Jmenovitý výkon ohřev vody | 5,8 - 26,3 kW |
| Možnost přestavby na Propan | Ne |
| Připraveno na provoz na vodík H2 | Ne |
| Třída účinnosti | NOx 6 |
Prohlédnout výrobky řady Condens |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci

























