1. Úvod
  2. REGULACE
  3. Ekvitermní regulace
  4. Regulátor Bosch CW 100 Modulace výkonu

Regulátor Bosch CW 100 Modulace výkonu

Digitální ekvitermní termostat týdenní

Zcela nový týdenní ekvitermní regulátor teploty 1 topného okruhu určený pro kotle Junkers a Bosch as elektronikou Bosch Heatronic. Ovládání je velice ... celý popis
Dostupnost
Skladem online
Recyklační příspěvek
2 Kč
Cena před slevou
6 050 Kč
Ušetříte
1 210 Kč
4 840 Kč
4 000 Kč
bez DPH
Číslo produktu:7738111103
Výrobce:Bosch
Funkce:Ekvitermní termostat
Kompletní specifikace

Zcela nový týdenní ekvitermní regulátor teploty 1 topného okruhu určený pro kotle Junkers a Bosch as elektronikou Bosch Heatronic. Ovládání je velice jednoduché, podobá se menu v mobilních telefonech. Ve spojení s kotli Junkers  Bosch zajišťuje plynulou regulaci výkonu a pomáhá tak udržet naprosto přesně nastavenou teplotu. Kromě týdenního programu pro vytápění lze nastavit i program na ohřev užitkové vody (ECO/COM). Nastavit můžete 6 spínacích bodů denně. Samozřejmostí je zobrazení poruch kotle na podvíceném displeji. Zapojení lze provést pomocí dvoužilového kabelu a svorek B-B. Čidlo venkovní teploty součástí balení.

 

 

  • Vhodný pro kotle Junkers Ceraclass Excellence, Cerastar, Ceraclass Acu / Acu Comfort, Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Compact, Suprapur a Bosch Condens.
  • Plynulá regulace výkonu nástěnných plynových kotlů vybavených jednotkou Bosch Heatronic
  • Velmi jednoduché použítí, pouze otáčením kolečka se mění teplota v místnosti.
  • Montáž mimo kotel (nelze vestavět do panelu kotle)

 

Regulátor CW 100 nahrazuje model FW 120
 
 width=
 
BarvaLesklá bílá
Výška95 mm
Šířka95 mm
Hloubka25 mm
Jmenovité napětí10 - 24 V DC
Připojení regulátoruDvoudrátová sběrnice EMS
Rozsah regulace teploty5°C - 30°C
Maximální telota prostoru50°C
KrytíIP 20
Rezerva chodu při výpadku napájení> 4h
Kombinace s MB LAN 2NE
Záruční doba24 měsíců

 

 

 

Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci

Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci
+420 608 13 44 33 8.30-12.00, 14.00-16.00
Ke stažení

To nejlepší ze dvou světů Junkers se mění na BOSCH

Se značkou Junkers si již více než 120 let spojujeme osvědčené technologie z oblasti vytápění. Hugo Junkers - průkopník v odvětví tepelné techniky byl vždy zdrojem inovací a stanovoval standardy v tepelném průmyslu. Tato odbornost je nyní spojena se silnou a tradiční značkou Bosch, která vyniká svojí kvalitou a inovativní silou. Se značkou Bosch získáte vše z jednoho zdroje: od fascinujících výrobků a technologií pro vytápění a přípravu teplé vody až po energetický management.

PROČ NENAKUPOVAT KOTLE JUNKERS NEBO BOSCH V ZAHRANIČÍ? UŠETŘÍTE NEBO VYHODÍTE PENÍZE Z OKNA?

Vážení zákazníci. Množí se nám dotazy na podezřele nízké ceny kotlů u naší konkurence a proto jsme se rozhodli uvést vše na pravou míru. Jistě jste si zvykli na příznivé ceny zboží na eshopech v porovnání s kamennými obchody. Tato cenová výhoda je způsobena tím, že provozní náklady elektronického obchodu jsou výrazně nižší než kamenné prodejny, ale nákupní cenu zboží mají všichni obchodníci vícaeméně stejnou (liší se o maximálně 1-2% podle množství prodaného zboží). Tak jak je tedy možné, že někde najdete takovou SUPER CENU? Pokud se bude cena lišit o více než 2% jedná se s největší pravděpodobností o tzv. šedý dovoz. To znamená, že kotel Junkers nebo Bosch obchodník nezakoupí u výhradního dovozce pro ČR, ale doveze jej například z Polska nebo Slovenska. Někdy Vám to dokonce přizná a uklidňuje Vás, že je to přeci výrobek pro evropský trh a tedy stejný. Někdy dokonce slibuje evropskou záruku. Jenže pozor. Plynový kotel je zařízení, které musí mít prohlášení o shodě pro český trh a bez něj je ZAKÁZÁNO jej provozovat na území ČR. Pozbýváte tak nejen záruku, ale vystavujete se riziku, že se v případě ohrožení zdraví osob způsobených používáním tohoto výrobku dopouštíte TRESTNÉHO ČINU. U plynových kotlů nemůžete ani svalit vinu na prodejce, protože vy jako uživatel nesmíte výrobek používat, pokud není odborně uveden do provozu. Tedy samotným zahájením provozu kotle na sebe přebíráte odpovědnost!!

My jsme PŘÍMÝ prodejce kotlů Junkers pro ČR a přesto takto nízké ceny nedokážeme poskytovat. Dejte si tedy dobrý pozor, aby jste se nestali obětí těchto neseriozních obchodníků.

junkers+ vám pomáhá s výběrem kvalitního kotle a bojleru již více než 10 let

Nákupem u nás dostáváte tu nejvyšší kvalitu topné techniky na trhu. Na značku Junkers a Bosch se specializujeme od roku 1996 a jako certifikovaný partner Bosch dodáváme výrobky určené přímo pro český trh.

Zakoupit u nás tak můžete veškeré produkty potřebné k realizaci svého topného systému. Při výběru samozřejmě poradíme. Dokonalý přehled o výrobcích i celé řadě příslušenství bereme jako samozřejmost.

© JunkersPlus.cz 2012-2023, všechna práva vyhrazena