Regulátor Bosch CW 100

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
Regulátor Bosch CW 100Není skladembez DPH
Tento termostat se již nevyrábí, jako náhrada je k dipozici termostat CR 120
Týdenní ekvitermní regulátor teploty 1 topného okruhu určený pro kotle Junkers a Bosch as elektronikou Bosch Heatronic. Ovládání je velice jednoduché, podobá se menu v mobilních telefonech. Ve spojení s kotli Junkers Bosch zajišťuje plynulou regulaci výkonu a pomáhá tak udržet naprosto přesně nastavenou teplotu. Kromě týdenního programu pro vytápění lze nastavit i program na ohřev užitkové vody (ECO/COM). Nastavit můžete 6 spínacích bodů denně. Samozřejmostí je zobrazení poruch kotle na podvíceném displeji. Zapojení lze provést pomocí dvoužilového kabelu a svorek B-B. Čidlo venkovní teploty součástí balení.
- Vhodný pro kotle Junkers Ceraclass Excellence, Cerastar, Ceraclass Acu / Acu Comfort, Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Compact, Suprapur a Bosch Condens.
- Plynulá regulace výkonu nástěnných plynových kotlů vybavených jednotkou Bosch Heatronic
- Velmi jednoduché použítí, pouze otáčením kolečka se mění teplota v místnosti.
- Montáž mimo kotel (nelze vestavět do panelu kotle)
Regulátor CW 100 nahrazuje model FW 120
| Barva | Lesklá bílá |
| Výška | 95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Jmenovité napětí | 10 - 24 V DC |
| Připojení regulátoru | Dvoudrátová sběrnice EMS |
| Rozsah regulace teploty | 5°C - 30°C |
| Maximální telota prostoru | 50°C |
| Krytí | IP 20 |
| Rezerva chodu při výpadku napájení | > 4h |
| Kombinace s MB LAN 2 | NE |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci














