Bosch Condens GC 8300i W 40 R

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží5
Bosch Condens GC 8300i W 40 RSkladem distribuční sklad. Odesíláme do 48 hodin62 490 Kč/ ks51 645 Kč bez DPH
Bosch CONDENS GC 8300iW 40 R[CZ]
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Novinka v oboru topné techniky, to jsou kotle Bosch řady 8300 i. Tyto kotle zahrnují to nejlepší z nabídky plynových kondenzačních kotlů, počínaje kvalitním a lety proveřeným výměníkem WB 5 přes intuitivní ovládání až po špičkový design.
Díky inovativní technoligii spalování je dosaženo neuvěřitelného poměru minimálního a maximálního výkonu 1:10. Jinými slovy kotle Bosch Condens dosahují maximální úspory v rozsahu výkonu od 10% do 100%. Dalším vylepšením prošla vnitřní elektronika kotle s přehlednými svorkami pro externí zařízení. Nadšeni budou i sevisní technici. Tak snadný přístup k vnitřním komponentům u žádného výrobku nenaleznou. Rychlost servisního zásahu tak šetří především Vaši peněženku.
Tento kotel je certifikovan Státním fondem životního prostředí a je možné získat dotaci v rámci obou dotačních programů (SVT-25624)
URČENÍ PLYNOVÉHO KOTLE
Tento plynový kotel je vhodný pro velké byty nebo rodinné domy. Svými malými rozměry a velmi nízkou hlučností nebude rušit v blízkosti obytných místností. Nabídne přitom dostatek výkonu pro skoro jakýkoliv dům.
ZPŮSOB OHŘEVU TEPLÉ VODY
Ohřev vody lze řešit pomocí přídavného zásobníku vody. Ohřev vody řídící jednotka řešit umí, stačí jen doplnit třícestný ventil (volitelné příslušenství). Pak stačí jen připojit zásobník vody s topnou spirálou například zde.
ODKOUŘENÍ K TOMUTO KOTLI
Na výběr máme originální odkouření Bosch přes zeď domu kde spaliny vyvádíte přímo přes obvodovou zeď do boku, přes střechu domu kde se spaliny vyvádějí svisle přes střešní průchodku nebo lze využít zrušeného komínu od původního kotle a pomocí plastových trubek o průměru 80 mm vyvést spaliny nad střechu původním komínovým tělesem. Připojovací adaptér 80/120 mm součástí kotle!

| Jmenovitý výkon topení | 5,5 - 41,2 kW |
| Barva | Bílá |
| Smart montáž | ANO, stejné připojovací rozměry více než 50 let |
| Elektronická řídící jednotka Bosch Heatronic® | ANO |
| H2 Ready - připraveno na vodík | ANO |
| PCL - plynulá regulace výkonu | ANO |
| Multifunkční displej | ANO |
| Diagnostika závad | ANO |
| Velmi tichý provoz | 55 dB |
| Třída účinnosti vytápění | A (A+ s CW 400) |
| třída NOx | NOx 6 |
| Čerpadlo | NE |
| Expanzní nádoba | NE |
| Celkový elektrický příkon | 75 W, <1 W Stand by |
| Výška | 780 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 365 mm |
| Hmostnost bez obalu | 41 Kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
JUNKERS JE SOUČÁSTÍ SKUPINY BOSCH
Prohlédnout výrobky řady Condens |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci

















