Elektrokotel Bosch Tronic Heat 3500 - 4

- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Elektrokotel Bosch Tronic Heat 3500 - 4Skladem online. Odesíláme ihned20 190 Kč/ ks16 686 Kč bez DPH
Elektrický teplovodní kotel Bosch. Tento nový výrobek zaujme především špičkovou adaptivní regulací, která přesně upravuje parametry kotle tak, aby byl zajištěn maximální komfort vytápění s důrazem na minimální spotřebu energie. Tento kotel je určen jako hlavní zdroj energie, obsahuje všechny potřebné komponenty jako je čerpadlo expanzní nádobu, pojistné ventily a regulaci.
Čerpadlo ASKOLL má velice nízkou spotřebu a zároveň umožňuje navolení různých druhů provozu.
Adaptivní regulace dokáže nahradit regulaci ekvitermní tím, že podle cyklů sepnutí prostorového termostatu vypočítává rychlost náběhu jednotlivých výkonových stupňů. Samozřejmostí je prostřídávání provozu topných tyčí tak, aby docházelo k jejich rovnoměrnému opotřebení.
Spínací relé jsou naprosto bezhlučná, což umožňuje umístění kotle v blízkosti obytných prostor.
Velkou výhodou je schopnost kotle využívat jednotlivé spirály topné tyče. Každá topná tyč je totiž složena z několika jednotlivých topných těles. Řídící jednotka umí spínat tato jedotlivá topná telesa a plynule tak řídit náběh teloty. V případě poškození jednoho z topných těles tak není nutná okamžitá výměna celé topné tyče. Kotel prozatím může normálně vytápět, jen je celkový výkon zařízení o něco nižší.
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Výkonové stupně | 3x1,3 kW |
| Elektrické krytí | IP 40 |
| Výška | 712 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Hloubka | 273 mm |
| Hmotnost | 17 Kg |
| Barva | Bílá |
| Vestavěná adaptivní regulace | ANO |
| Možnost připojení ekvitermní regulace | ANO |
| Vestavěná expanzní nádoba | ANO |
| Vestavěné oběhové čerpadlo | ANO |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci


















