Neutralizační box Bosch NE 150

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží1
Neutralizační box Bosch NE 150Na objednávku, doručení za 10-14 dnů9 099 Kč7 520 Kč bez DPH
Neutralizační box včetně 4 kg neutralizačního granulátu, postačuje k neutralizaci do 150 kW/rok.
Nahrazuje starší model NB 100
| Pro kondenzační plynové kotle | max 150 kW |
| Množství kondenzátu | max 18 l/hod. |
| Objem náplně neutralizační jednotky | 4 kg |
| Počet boxů neutralizačních jednotek | 1 |
| Trvanlivost neutralizační náplně | 2000 h. / 9 m3 kondenzátu |
| Interval údržby | 12 měsíců |
| Rozměry VxŠxH | 195x420x430 mm |
| Výška vstupu kondenzátu | 115 mm |
| Výška výstupu kondenzátu | 105 mm |
| Přípojka vstupu kondentátu | DN20 |
| Přípojka výstupu kondenzátu | DN20 |
| Suchá hmotnost | 8 kg |
| Provozní hmotnost | 13 kg |
| Minimální hodnota pH na vstupu | 3 |
| Teplota kondenzátu | 5-50°C |
| Okolní teplota | 5-40°C |
| Okolní vlhkost | 20-60% |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Minimální spád odvodu kondenzátu | 10% |
| Minimální vzdálenost od kanalizace | 20 mm |
| Shoda s předpisy | ANO, Certifikováno viz návod k obsluze |
| Možnost zapojení do kaskády | ANO, 2 zařízení |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci










