Zásobník s tepelným čerpadlem Bosch Compress 5000 DW 270-3 CFO

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží1
Zásobník s tepelným čerpadlem Bosch Compress 5000 DW 270-3 CFONení skladem59 435 Kč/ ks49 120 Kč bez DPH
Komfortní řešení přípravy teplé vody Bosch Compress 5000 DW 270-3 CFO
Tepelné čerpadlo Bosch Compress CFO (dříve SWO) využívá vzduch jako zdroj obnovitelné energie. Nová generace prošla řadou konstrukčních vylepšení. Pro přípravu teplé vody získává teplo z venkovního prosotoru, čímž přispívá nejen k lepšímu životnímu prostředí, ale zároveň šetří Vaši peněženku.
Předností těchto ohřívačů je velice jednoduchá konstrukce a z toho plynoucí spolehlivost. Jednotka tepelného čerpadla, která se splehlivostí vyrovná běžné lednici je vlastně jen připojena k nádrži s vodou. Ohřev vody pak probíhá tzv. vrstveným způsobem, tedy tak, že tepelné čerpadlo ohřeje vodu, která je pomocí čerpadla ukládána do akumulačního zásobníku umístěného pod tepelným čerpadlem.
Svými rozměry je tepelné čerpadlo Bosch Compress určeno k umístění spíše do technických místností či sklepa.
Jako zdroj tepla je využit vzduch z venkovního prostoru
Zásobník je vybaven přídavným tepelným výměníkem, který lze připojit například ke stávajícímu plynovému kotli nebo solárnímu systému !
Z důvodu nedostupnosti tohoto modelu, který bude nahrazen novým modelem již nelze přijímat nové objednávky.
Náhled nového zásobníku Bosch Compress 5000 DW

| Tepelný výkon | 2 kW |
| Topný faktor | 2,95 (4,3 při 60°C) |
| Topný výkon el. ohřevu | 2 kW |
| Výkon topné spirály | 31,8 kW |
| Min. provozní teplota | -10°C |
| Max. provozní teplota | 35°C |
| Max. teplota ohřívané vody | 70°C |
| Objem vody | 260 litrů |
| Výška | 1835 mm |
| Průměr | 735 mm |
| Celková hmotnost | 135 Kg |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci














