Zásobník s tepelným čerpadlem Bosch Compress 4000 DW 250-1 CFI

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
Zásobník s tepelným čerpadlem Bosch Compress 4000 DW 250-1 CFINení skladem44 334 Kč/ ks36 640 Kč bez DPH
Komfortní řešení přípravy teplé vody Bosch Compress 250-1 CFI
Tepelné čerpadlo Bosch Compress 250-1 CFI využívá vzduch jako zdroj obnovitelné energie. Pro přípravu teplé vody získává teplo z vnitřního prostoru, čímž přispívá nejen k lepšímu životnímu prostředí, ale zároveň šetří Vaši peněženku.
Předností těchto ohřívačů je velice jednoduchá konstrukce a z toho plynoucí spolehlivost. Jednotka tepelného čerpadla, která se splehlivostí vyrovná běžné lednici je vlastně jen připojena k nádrži s vodou. Ohřev vody pak probíhá tzv. vrstveným způsobem, tedy tak, že tepelné čerpadlo ohřeje vodu, která je pomocí čerpadla ukládána do akumulačního zásobníku umístěného pod tepelným čerpadlem.
Svými rozměry je tepelné čerpadlo Bosch Compress určeno k umístění spíše do technických místností či sklepa. Vzhledem k tomu, že k ohřevu vody je využíván vzduch z prostoru tepelného čerpadla, uživatele jistě potěší další zajímavá schopnost zařízení a tou je výkonné vysoušení prostoru. Umístěním tepelného čerpadla Bosch Compress do vlhkého sklepa tak vyřešíte nekonečný boj s plísní v domě !
Jako zdroj tepla je využit vzduch z místnosti, vývody pro nasávání vzduchu jsou umístěny z boku.
Vybaven přídavným tepelným výměníkem, který lze napojit například na stávající plynový kotel !
Z důvodu nedostupnosti tohoto modelu již nelze přijímat nové objednávky.

| Tepelný výkon | 1,5kW |
| Topný faktor | 2,83 (4,3 při 60°C) |
| Topný výkon el. ohřevu | 2 kW |
| Min. provozní teplota | 5°C |
| Max. provozní teplota | 35°C |
| Max. teplota ohřívané vody | 70°C |
| Objem vody | 240 litrů |
| Výška | 1932 mm |
| Průměr | 624 mm |
| Výkon topné spirály | 31,8 kW |
| Maximální tlak vody | 10 Bar |
| Celková hmotnost | 135 Kg |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci













