WST 120-5 O C

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží1
WST 120-5 O CSkladem online. Odesíláme ihned16 190 Kč13 380 Kč bez DPH
Nový, cenově výhodný zásobník vody pro kotle Junkers a Bosch
Bílá barva.
Součástí zásobníku vody není NTC čidlo teploty pro přímé propojení s kotlem Junkers.
Lze jej však využít i k zařízení jiného výrobce.
Předností tohoto zásobníku je velmi vysoký výkon teplosměnné plochy výměníku, zaručující vysokou rychlost přípravy teplé vody.
Rozměry pro transport - zabalený V/Š/H : 1100/600/750 mm
| Způsob ohřevu | nepřímý, topnou spirálou |
| Tvar | válcový, stojící na zemi |
| Objem vody | 116 litrů |
| Výkon spitály | 20 kW |
| Doba ohřevu | 27 min. / 60 C° |
| Trvalé množství teplé vody | 460 litrů/hod. |
| Vhodný kotel | závěsný cca 24 kW |
| Výška | 936 mm |
| Průměr | 510 mm |
| Hmostnost bez obalu | 50 kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
podrobné informace naleznete v prospektu v sekci „Ke stažení“ nebo na stránkách výrobce zde
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci












