ST 160-2 E STORACELL (WD 160 B)

- Kompletní specifikace
- Související zboží2
ST 160-2 E STORACELL (WD 160 B)Skladem distribuční sklad. Odesíláme do 48 hodin22 390 Kč18 504 Kč bez DPH
Bosch WD 160 B je špičkový zásobník vody s topnou spirálou o výkonu 25 kW! Dohřátí teplé vody je tak dílem okamžiku. Zároveň velký výkon topné spirály spolehlivě odebírá teplo ze zdroje (plynového kotle) a nedochází k přehřívání kotle nebo cyklování provozu hořáku. Doporučený je kotel s výkonem do 25 kW.
Součástí bojleru není NTC čidlo teploty pro přímé propojení s kotlem Junkers. Lze samozřejmě použít čidlo teploty ze stávajícího zásobníku vody.
Zásobníky Bosch WD 160 B se prodávají i v sestavách s kotlem, kde je čidlo teploty zásobníku přibaleno. Takto samostatně jej lze koupit jako náhradu za původní, již dosloužilý bojler ST 160-1 E.
Rozměry pro transport - zabalený V/Š/H : 1100/670/730 mm
| Způsob ohřevu | nepřímý, topnou spirálou |
| Tvar | hranatý, stojící na zemi |
| Objem vody | 149 litrů |
| Výkon spitály | 25 kW |
| Doba ohřevu | 26 min. / 60 C° |
| Trvalé množství teplé vody | 590 litrů/hod. |
| Vhodný kotel | závěsný cca 25 kW |
| Výška | 950 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 585 mm |
| Hmostnost bez obalu | 60 kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
podrobné informace naleznete v prospektu v sekci „Ke stažení“ nebo na stránkách výrobce zde

Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci














