ST 120-2 E STORACELL (WD 120B)

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží2
ST 120-2 E STORACELL (WD 120B)Skladem online. Odesíláme ihned18 990 Kč15 694 Kč bez DPH
Bosch WD 120 B je špičkový zásobník vody s topnou spirálou o výkonu 25 kW! Dohřátí teplé vody je tak dílem okamžiku. Zároveň velký výkon topné spirály spolehlivě odebírá teplo ze zdroje (plynového kotle) a nedochází k přehřívání kotle nebo cyklování provozu hořáku. Doporučený je kotel s výkonem do 25 kW.
Součástí bojleru není NTC čidlo teploty pro přímé propojení s kotlem. Lze samozřejmě použít čidlo teploty ze stávajícího zásobníku vody.
Zásobníky Bosch WD 120 B se prodávají i v sestavách s kotlem, kde je čidlo teploty přibaleno. Takto samostatně jej lze koupit jako náhradu za původní, již dosloužilý bojler ST 120-1 E.
| Způsob ohřevu | nepřímý, topnou spirálou |
| Tvar | hranatý, stojící na zemi |
| Objem vody | 115 litrů |
| Výkon spitály | 25 kW |
| Doba ohřevu | 20 min. / 60 C° |
| Trvalé množství teplé vody | 590 litrů/hod. |
| Vhodný kotel | závěsný cca 25 kW |
| Výška | 950 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 585 mm |
| Hmostnost bez obalu | 50 kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Výrobek lze použít jako plnohodnotnou náhradu zásobníku Junkers ST 120-1 E !!
podrobné informace naleznete v prospektu v sekci „Ke stažení“ nebo na stránkách výrobce zde

Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci














