Regulátor Bosch CR 400

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží4
Regulátor Bosch CR 400Skladem distribuční sklad. Odesíláme do 48 hodin6 582 Kč5 440 Kč bez DPH
Špičkový regulátor teploty pro až 4 topné okruhy určený pro kotle Junkers a Bosch s elektronikou Bosch Heatronic. Ovládání je velice jednoduché, podobá se menu v mobilních telefonech. Ve spojení s kotli Junkers a Bosch zajišťuje plynulou regulaci výkonu a pomáhá tak udržet naprosto přesně nastavenou teplotu. Kromě týdenního programu pro vytápění lze nastavit i program na ohřev užitkové vody (ECO/COM). Nastavit můžete 6 spínacích bodů denně. Samozřejmostí je zobrazení poruch kotle na podvíceném displeji. Zapojení lze provést pomocí dvoužilového kabelu a svorek B-B. Čidlo venkovní teploty pro ekvitermní regulaci není součástí balení.
- Vhodný pro kotle Bosch Condens 9000i, 8700i, 8300i, 2300i, 5300i a 5700i. Pro kotle Junkers Ceraclass Excellence, Ceraclass Acu / Acu Comfort, Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Compact, Suprapur a 3000F
- Systémový termostat pro více topných okruhů
- Montáž mimo kotel nebo do panelu kotle Bosch Condens 9000i
- Možnost provozu s venkovním čidlem (není součást balení) jako ekvitermní termostat
| Barva | Lesklá bílá |
| Výška | 101 mm |
| Šířka | 123 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Jmenovité napětí | 10 - 24 V DC |
| Připojení regulátoru | Dvoudrátová sběrnice EMS 2 |
| Rozsah regulace teploty | 5°C - 30°C |
| Maximální telota prostoru | 50°C |
| Krytí | IP 20 |
| Rezerva chodu při výpadku napájení | > 4h |
| Solární fukce | Ano |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci















