1. Úvod
 2. PŘÍSLUŠENSTVÍ
 3. Náhradní díly
 4. Náhradní díly dle objednávky

Náhradní díly dle objednávky

Náhradní díly Junkers, Bosch, Dakon

Náhradní díly dle objednávky. Jste servisní technik a potřebujete sehnat originální náhradní díl ke kotlům Junkers a Bosch? Náhradní díly jsou specifi... celý popis
Dostupnost
Dostupnost na dotaz
Cena před slevou
1 Kč
1 Kč
1 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1000
 • Kompletní specifikace
 • Náhradní díly dle objednávky
  Náhradní díly dle objednávky
  Dostupnost na dotaz
  1 Kč
  1 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Náhradní díly dle objednávky.

Jste servisní technik a potřebujete sehnat originální náhradní díl ke kotlům Junkers a Bosch? Náhradní díly jsou specifické zboží a nelze jej nakupovat jako běžné výrobky. My Vám dokážeme dodat jakýkoliv náhradní díl. Stačí se telefonicky domluvit na čísle 608 13 44 33. Budeme potřebovat jen přesné ozačení výrobku, pro který náhradní díl požadujete nebo ideálně přímo objednací číslo náhradního dílu. Cenu a dostupnost Vám zjistíme. Díly zasíláme na Vaši adresu za cenu 149 Kč. Náhradní díl si také můžete vyzvednout na prodejně v Lounech, Pivovarská 41.

Prodej náhradních dílů je určen pro servisní firmy. Při objednávání tedy požadujeme IČ a název firmy. 

Dodáváme jen originální náhradní díly (s logem Original Quality by Bosch Termotechnik), abychom zajistili vysokou kvalitu a dlouholetou spolehlivost Vašeho spotřebiče !

Upozorňujeme, že náhradní díly nelze vrátit. Jedná se o speciální zboží dodávané na individuální objednávku.

Postup objednání náhradního dílu:

Daný díl je vždy nutné domluvit emailem nebo telefonicky, kde Vám sdělíme cenu a dostupnost.

Objednávku pak odešlete přes tlačítko koupit (zatím není stanovena cena dílu). Do poznámky v průběhu objednávky napište o jaký díl se jedná a domluvenou cenu. Objednávku po obdržení ihned upravíme včetně prodejní ceny z poznámky a odešleme potvrzení Vaší objednávky.

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci

Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci
+420 608 13 44 33 8.30-12.00, 14.00-16.00

To nejlepší ze dvou světů Junkers se mění na BOSCH

Se značkou Junkers si již více než 120 let spojujeme osvědčené technologie z oblasti vytápění. Hugo Junkers - průkopník v odvětví tepelné techniky byl vždy zdrojem inovací a stanovoval standardy v tepelném průmyslu. Tato odbornost je nyní spojena se silnou a tradiční značkou Bosch, která vyniká svojí kvalitou a inovativní silou. Se značkou Bosch získáte vše z jednoho zdroje: od fascinujících výrobků a technologií pro vytápění a přípravu teplé vody až po energetický management.

PROČ NENAKUPOVAT KOTLE JUNKERS NEBO BOSCH V ZAHRANIČÍ? UŠETŘÍTE NEBO VYHODÍTE PENÍZE Z OKNA?

Vážení zákazníci. Množí se nám dotazy na podezřele nízké ceny kotlů u naší konkurence a proto jsme se rozhodli uvést vše na pravou míru. Jistě jste si zvykli na příznivé ceny zboží na eshopech v porovnání s kamennými obchody. Tato cenová výhoda je způsobena tím, že provozní náklady elektronického obchodu jsou výrazně nižší než kamenné prodejny, ale nákupní cenu zboží mají všichni obchodníci vícaeméně stejnou (liší se o maximálně 1-2% podle množství prodaného zboží). Tak jak je tedy možné, že někde najdete takovou SUPER CENU? Pokud se bude cena lišit o více než 2% jedná se s největší pravděpodobností o tzv. šedý dovoz. To znamená, že kotel Junkers nebo Bosch obchodník nezakoupí u výhradního dovozce pro ČR, ale doveze jej například z Polska nebo Slovenska. Někdy Vám to dokonce přizná a uklidňuje Vás, že je to přeci výrobek pro evropský trh a tedy stejný. Někdy dokonce slibuje evropskou záruku. Jenže pozor. Plynový kotel je zařízení, které musí mít prohlášení o shodě pro český trh a bez něj je ZAKÁZÁNO jej provozovat na území ČR. Pozbýváte tak nejen záruku, ale vystavujete se riziku, že se v případě ohrožení zdraví osob způsobených používáním tohoto výrobku dopouštíte TRESTNÉHO ČINU. U plynových kotlů nemůžete ani svalit vinu na prodejce, protože vy jako uživatel nesmíte výrobek používat, pokud není odborně uveden do provozu. Tedy samotným zahájením provozu kotle na sebe přebíráte odpovědnost!!

My jsme PŘÍMÝ prodejce kotlů Junkers pro ČR a přesto takto nízké ceny nedokážeme poskytovat. Dejte si tedy dobrý pozor, aby jste se nestali obětí těchto neseriozních obchodníků.

junkers+ vám pomáhá s výběrem kvalitního kotle a bojleru již více než 10 let

Nákupem u nás dostáváte tu nejvyšší kvalitu topné techniky na trhu. Na značku Junkers a Bosch se specializujeme od roku 1996 a jako certifikovaný partner Bosch dodáváme výrobky určené přímo pro český trh.

Zakoupit u nás tak můžete veškeré produkty potřebné k realizaci svého topného systému. Při výběru samozřejmě poradíme. Dokonalý přehled o výrobcích i celé řadě příslušenství bereme jako samozřejmost.

© JunkersPlus.cz 2012-2023, všechna práva vyhrazena