Bosch Condens 3000 F 16

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží1
Bosch Condens 3000 F 16Skladem distribuční sklad. Odesíláme do 48 hodin49 890 Kč/ ks41 231 Kč bez DPH
Plynový kondenzační kotel Bosch Condens 3000 F 16 [CZ]
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Stacionární kondenzační kotle té nejvyšší kvality o výkonu 16 kW. Vzhledem k umístění "na zem" se hodí pro rekonstrukci starších otopných soustav.
URČENÍ PLYNOVÉHO KOTLE
Tento plynový kotel je vhodný pro byty a menší rodinné domy. Svými malými rozměry a velmi nízkou hlučností nebude rušit v blízkosti obytných místností. Nabídne přitom dostatek výkonu pro skoro jakýkoliv dům.
ZPŮSOB OHŘEVU TEPLÉ VODY
Ohřev vody lze řešit pomocí přídavného zásobníku vody. Nutno dokoupit přepínací sadu KSBR TV a instalovat do kotle, který je na instalaci sady připraven.
ODKOUŘENÍ K TOMUTO KOTLI
Na výběr máme originální odkouření Bosch přes zeď domu kde spaliny vyvádíte přímo přes obvodovou zeď do boku, přes střechu domu kde se spaliny vyvádějí svisle přes střešní průchodku nebo lze využít zrušeného komínu od původního kotle a pomocí plastových trubek o průměru 80 mm vyvést spaliny nad střechu původním komínovým tělesem.

| Jmenovitý výkon zařízení | 5,3 - 16,0 kW |
| Provedení kotle | Kondenzační, stacionární |
| Čerpadlo | Vestavěné, energeticky úsporné ErP A |
| PCL - plynulá regulace výkonu | ANO i s regulací |
| Možnost ohřevu telé vody | ANO, nutno dokoupit sadu KSBR TV |
| Tepelný výměník | WB 5 s přístupem pro snadné čištění |
| Třída účinnosti | A |
| Vedení spalin | Turbo |
| Průměr hrdla spalin | Integrovaný adptér 80/125 mm |
| Informační LCD | ANO |
| Výška | 930 mm |
| Šířka | 394 mm |
| Hloubka | 466 mm |
| Hmotnost bez obalu | 60 Kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Třída účinnosti | NOx 6 |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci











