Junkers Hydro 4300 (WRD 11-4 KG)

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
Junkers Hydro 4300 (WRD 11-4 KG)Není skladem11 519 Kč9 520 Kč bez DPH
Plynový průtokový ohřívač vody Junkers HYDRO 4300 WRD 11-4 KG [CZ]
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Elektronický model průtokového ohřívače vody s výkonem 19,2 kW. Bez pilotního plamínku s elektronickým zapalováním. Tento způsob zapalování snižuje spotřebu plynu až o 25% . Navíc nepotřebuje žádné napájení, jelikož si elektrickou energii potřebnou pro chod spotřebiče sám vyrábí prostřednictvím malého hydrogenerátoru. Průtočné množství vody je 11l/ min. Vysoké účinnost třídy A dosahuje díky vodou chlazenému hořáku ! Bezpečnost hlídají čidla proti přehřátí a zdvojené čidlo proti zpětnému toku spalin. Speciální vodní a plynová armatura pomocí modulace plamene zajišťuje stálou teplotu vody dle individuelního nastavení uživatelem. Odvod spalin je veden do komína. Spotřebič je vhodný jako náhrada za starší model Junkers WR 11 P, WR 11-2 P nebo Mora 370/371.
URČENÍ PLYNOVÉHO OHŘÍVAČE VODY
Tento spotřebič je určen do běžných domácností, kde pohodlně dostačuje k zásobování sprchy, umyvadla i kuchyňského dřezu. Zapalování hořáku zajišťuje elektronické samočinné zapalování bez trvale hořícího věčného plamínku.
ZPŮSOB OHŘEVU TEPLÉ VODY
Ohřev vody je řešen průtokovým způsobem. To mimo jiné znamená, že teplá voda je ohřívána v okamžiku, kdy ji začnete odebírat. Tento způsob ohřevu Vám zajistí nekonečné množství teplé vody kdykoliv ji potřebujete. Zároveň je tento způsob ohřevu nejúspornější, jelikož se nemusí voda připravovat do zásoby jako je tomu u bojlerů. Platíte tak jen za ohřátí té vody, kterou právě odebíráte.
| Jmenovitý výkon zařízení | 10,6 - 19,2 kW |
| Minimální průtok vody | 2,6 litrů / min. |
| Komfort přípravy vody | 11 litrů / min. (při zvýšení teploty vody o 25°C) |
| PCL - plynulá regulace výkonu | ANO |
| Způsob zapalování hořáku | elektronické samočinné |
| Napájení | Vlastní hydrogenerátor |
| Třída účinnosti ohřevu vody | A |
| Vedení spalin | do komínu |
| Průměr hrdla spalin | 110 mm (112,5 mm) |
| Informační LCD | Ano |
| Výška | 655 mm |
| Šířka | 310 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Hmotnost bez obalu | 15 Kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci















