2x Bosch Condens GC 8300i W 40 R

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží3
2x Bosch Condens GC 8300i W 40 RDostupnost na dotaz135 390 Kč/ ks111 893 Kč bez DPH
Kaskáda 2x Bosch CONDENS GC 8300iW 40 R[CZ]
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Potřebujete vytápět bytový dům nebo větší nemovitost? Přesně pro Vás je tu novinka v oboru topné techniky, cenově výhodná kaskáda dvou kotlů Bosch řady 8300 i. Tyto kotle zahrnují to nejlepší z nabídky plynových kondenzačních kotlů, počínaje kvalitním a lety proveřeným výměníkem WB 5 přes intuitivní ovládání až po špičkový design.
Díky inovativní technoligii spalování je dosaženo neuvěřitelného poměru minimálního a maximálního výkonu 1:10. Jinými slovy kotle Bosch Condens dosahují maximální úspory v rozsahu výkonu od 10% do 100%. Dalším vylepšením prošla vnitřní elektronika kotle s přehlednými svorkami pro externí zařízení. Nadšeni budou i sevisní technici. Tak snadný přístup k vnitřním komponentům u žádného výrobku nenaleznou. Rychlost servisního zásahu tak šetří především Vaši peněženku.
Tento kotel je certifikovan Státním fondem životního prostředí a je možné získat dotaci v rámci obou dotačních programů (SVT-25624)
URČENÍ PLYNOVÉHO KOTLE
Tato kaskáda dvou kotlů je vhodná pro bytové domy. Svými malými rozměry a velmi nízkou hlučností nebude rušit v blízkosti obytných místností. Nabídne přitom dostatek výkonu pro skoro jakýkoliv dům. Součástí kaskády jsou 2 kotle, 2x energeticky úsporné čerpadlo umístěné mimo kotel, ekvitermní regulace CW 400, kaskádový modul MC 400 a VF čidlo.
ODKOUŘENÍ K TOMUTO KOTLI
Na výběr máme originální odkouření Bosch přes zeď domu kde spaliny vyvádíte přímo přes obvodovou zeď do boku, přes střechu domu kde se spaliny vyvádějí svisle přes střešní průchodku nebo lze využít zrušeného komínu od původního kotle a pomocí plastových trubek o průměru 80 mm vyvést spaliny nad střechu původním komínovým tělesem. Připojovací adaptér 80/120 mm součástí kotle!

| Jmenovitý výkon topení | 5,5 - 82 kW |
| Barva | Bílá |
| Smart montáž | ANO, regulace CW 400 a kaskádový modul MC 400 součástí sestavy |
| Elektronická řídící jednotka Bosch Heatronic® | ANO |
| H2 Ready - připraveno na vodík | ANO |
| PCL - plynulá regulace výkonu | ANO |
| Multifunkční displej | ANO |
| Diagnostika závad | ANO |
| Velmi tichý provoz | 55 dB |
| Třída účinnosti vytápění | A+ s CW 400 |
| třída NOx | NOx 6 |
| Čerpadlo | Součástí sestavy |
| Expanzní nádoba | NE |
| Celkový elektrický příkon | 75 W, <1 W Stand by / kotel |
| Výška | 780 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 365 mm |
| Hmostnost bez obalu | 2x 41 Kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
JUNKERS JE SOUČÁSTÍ SKUPINY BOSCH
Prohlédnout výrobky řady Condens |
Nevíte si rady s objednávkou? Můžeme Vám s tím pomoci


















